Apie mus

Mūsų išskirtinumas – lankstumas, profesionalumas bei puikus kokybės ir kainos santykis

UAB „Estilita“ – viena iš pirmaujančių fleksografinių spaustuvių Lietuvoje. Per ilgus metus išmokome pažinti klientą, žinome, kokia etiketė reikalinga konkrečiai prekei, todėl galime pasiūlyti optimaliausią variantą Jūsų poreikiams. Esame sukaupę didžiulę patirtį, subūrę profesionalų komandą ir pasiruošę padėti rasti sprendimus nuo idėjos iki galutinio rezultato.  

Specializuojamės tuščių ir spalvotų lipnių, tekstilinių ir kartoninių etikečių gamyboje. Gaminame įvairaus dydžio, formos, spalvų, medžiagų ir lipnumo etiketes. Mūsų asortimente taip pat rasite dažjuosčių, spausdintuvų bei kitų su ženklinimu susijusių produktų.  

Mūsų klientai – įmonės ir privatūs asmenys iš įvairiausių pramonės šakų, kuriems pagal individualius poreikius randame tinkamą sprendimą. Per ilgus darbo metus užsitarnavome daugiau nei 1 000 Lietuvos ir užsienio įmonių ir privačių asmenų lojalumą ir pasitikėjimą. 

Tikslas
  • Teikti ir nuolat užtikrinti aukščiausias kokybės paslaugas;
  • Kurti tvarius santykius su klientais ir parneriais, bei išlaikyti jų lojalumą;
  • Siekti lyderio pozicijos Lietuvos Respublikos rinkoje savo veiklos srityse bei skverbtis gilyn į užsienio rinkas.
Technologijos

Nuolat diegiame modernias gamybos įrangas ir pažangias technologijas. Ilgametės patirties ir technologijų derinys leidžia visus darbus atlikti profesionaliai ir pagal kiekvieno kliento poreikius.

Kokybė

Sau keliame aukštus reikalavimus, todėl etikečių gamybai naudojame tik  geriausios kokybės medžiagas, atitinkančias visus Europos Sąjungos kokybės reikalavimus. Mums svarbu, kad klientai gautų ne tik puikų aptarnavimą, bet kad ir mūsų gaminama produkcija būtų kokybiška ir laiku pasiektų klientą. 

Profesionalų komanda

Ilgametę patirtį turinti profesionalų komanda kiekvieną dieną dirba tam, kad klientą pasiektų tik geriausios kokybės produkcija. Kvalifikuoti darbuotojai padės išsirinkti tinkamas medžiagas, spausdintuvus, padės įdiegti įrangą ir tuo pačiu apmokys darbuotoją dirbti su nauju įrenginiu.

ES Projektai

UAB „Estilita“ įgyvendina projektą „UAB „Estilita“ e.komercijos modelio diegimas“

UAB „Estilita“ pradėjo įgyvendinti projektą „UAB „Estilita“ e.komercijos modelio diegimas“, kuris yra dalinai finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonės, lėšomis. 

 Daugiau